6 listopada 2016 Udostępnij

Projekty wnętrz

Architekt wnętrz

Wiadomo nie od dziś, że duże banery reklamowe traktować można tak naprawdę jak fototapety. Co jest ciekawe to między innymi fakt, że nic się nie różnią od tych, które montować można na ścianie. W zasadzie są one takie same a jedyna różnica to między innymi wykorzystywanie kleju. Tematem tego wpisu będzie właśnie estetyczne wykorzystywanie fototapety na galach oraz imprezach a także na firmowych budynkach oraz w ramach centr handlowych. Większość z nas pewnie tego nie wie, ale codziennie mijamy wiele fototapet.

Wyposażenie sali konferencyjnej – projektowanie wnętrz

Większość firm posiada w budynku biurowym sale konferencyjne a więc miejsca spotkań członków zarządu i ważnych klientów. W takiej właśnie Sali będzie się organizować poważane rozmowy i podpisuje się kontrakty. Wiele firm stosuje starą metodę udoskonala swoich sal konferencyjnych. Na ścianach znajdują się fototapety z wizerunkiem samej firmy czy jej logiem. Można tu skorzystać z profesjonalnego projektowania wnętrz. W ten sposób można poprawić wnętrze i je unowocześnić.

Duże imprezy

Większość celebrytów i celebrytek pozuje na ściankach. Pewnie się zastanawialiśmy z czego są one wykonane. Nie są to zwykłe kartonowe banery, a najczęściej fototapety. Koszt wykonana jest bardzo niski i umieszczenia na drewnianych stelażach będzie zajmować kilkanaście minut. To właśnie fototapeta będzie elementem dekoracji imprezy przy której nie tylko pozują gwiazdy, ale również konsumenci. Podobnie jest na galach bokserskich.

Praca architekta

Jeśli chcemy sprzedać jakąś walkę hitową będzie można przygotować dobry baner reklamowy. Przy okazji każdej konferencji prasowej widzimy właśnie bokserów, którzy siadają przed fototapetami, na których znajdują się ich wizerunku. To doskonały i tani sposób na przygotowanie banera, który będzie w stanie zachwycać potencjalnych klientów i tym samym zachęci do tego, by osobiście pojawiać się na galach.

Centra handlowe

W centrach handlowych znajdziemy bardzo wiele tapet reklamowych. W zasadzie jest to najlepsza forma na reklamę, ponieważ koszt jest bardzo niski a promowanie skuteczne. W każdym mieście znajduje się centrum handlowe i praktycznie przy każdym z nich znajdziemy sklep, gdzie są małe tapety z reklamą produktu. Są one mylone z drewnianymi banerami, ale w rzeczywistości nic innego jak ładne fototapety. Jak zatem widać fototapeta ma szerokie zastosowanie. Dom, firma, centrum handlowe czy wydarzenie sportowe to jedynie kilka sposobów na wykorzystywanie fototapet. Mogą być one ciekawym rozwiązaniem, które w wielu sytuacjach będzie się naprawdę dobrze sprawdzać i będą one również świetnie wyglądać.

Robert Witczak

Redakcja ryszardgorecki.pl